İş Akışı
* Sitemizdeki Ürünleri e-mail yoluyla veya isterseniz Telefonla Sipariş verebilirsiniz.
* Sipariş Verdikten sonra sizden gelen bilgiler doğrultusunda grafikerlerimiz tarafından bir tasarım yapılacaktır.
* Sipariş verilen ürünün  tasarımı yapılmış bir şekilde size tekrar mail veya fax yoluyla iletilecektir.
* Sipariş verdiğiniz ürünün basılabilir onayını verdikten sonra siparişiniz işleme alınır ve istediğiniz zamanda size ulaştırılır.
* Sipariş verilen Ürünün/lerin ödemesi ve basılabilir onayı verilmeden siparişiniz hiç bir şekilde işleme alınmaz.
* Siparişlerinizin Ödemesini Eft ve Havale Şeklinde Yapabilirsiniz.
* Ödemesi Yapılmış İşleri Firmamızdan Teslim Alabilir veya Kargo İle Adresinize İsteyebilirsiniz.
 
Sizin Sorumluluğunuz: Yaptırdığınız işteki bilgilerin doğruluğundan siz sorumlusunuz. Lütfen bu noktaya iyi dikkat ediniz. Bize telefon numaralarınızı doğru verdiniz, fakat biz tasarım yaparken yanlışlık oluştu. Telefonun doğrusunu bilmediğimiz için yanlışlık oluştuğunu fark edemiyoruz. Veya, gönderdiğiniz bilgileri kopyala yapıştır yöntemi ile aynen alıyoruz. Siz belirgin bir yanlışlık yaptınız diyelim. Tasarım yaparken içeriğe dikkat edemediğimizden yazdığınız yanlışlık tasarıma aynen yansıyacaktır. Yapılan tasarımlar, baskıya verilmeden önce onayınıza sunulmaktadır. İşe onay vermeden önce bütün bilgileri kontrol etmeniz gerekir.  Onay alınıp iş basıldıktan sonra, içerik ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul edilemez. Yeniden bastırmak için işin tam ücretini yeniden ödemeniz gerekir.
 
Bilgisayar monitörlerinin renk ölçümleme farklılıkları nedeni ile oluşabilecek kalite kayıpları www.ogmform.com'un sorumluluğunda değildir. Gönderilecek dosyaların baskıya uygun biçimde CMYK renk formatında hazırlanması ve uygun Grafik Dosya Formatında kayıt edilmiş olması, müşterilerimizin sorumluluğundadır. www.ogmform.com gönderilen dosyaların müşteriye ait olduğunu kabul eder ve sadece müşterinin isteği doğrultusunda baskıda kullanılmasını sağlar.
Ahlak dışı, müstehcen işler basılmaz. Bizim bilip bilemediğimiz yasa dışı, isim, amblem, malzeme kullanımından doğan cezai takip sorumluluk işi gönderen kişiye aittir. Basılan işlerin içeriğinden dolayıogmform.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. ogmform.com uygun görmediği işleri basmama hakkını saklı tutmaktadır.
 
Bizim sorumluluğumuz: Baskı hatalarından veya  bozuk baskıdan ogmform.com sorumludur. Böyle durumlarda, her hangi bir ek ücret ödemeniz söz konusu olmadan işiniz yeniden basılır. ogmform.com diğer internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlamaktadır. Bu bağlantılar, link verilen sitelerin grup şirketlerimize ait olduğunu ya da denetlendiğini göstermez. Bağlantı verilen sitelerdeki malzemeler "olduğu gibi" sağlanmakta ve açık ya da dolaylı hiç bir garanti verilmemektedir. ogmform.com, bağlantı verilen sitelerle ilgili hiç bir sorumluluk kabul etmez. Bu sitelerin virüslerden veya başka zararlı unsurlardan arınmış olduğu garantisini vermez. ogmform.com, bu sitelerdeki malzemelerin kullanımı ya da kullanım sonuçları, doğruluğu, kesinliği, güvenilirliği, zamanında olduğu ve sair hiç bir konuda garanti vermez.
e-mail: info@ogmform.com - skeype : ogmform_grafik@hotmail.com
Tel: +90 212 544 93 00
Fax: +90 212 674 89 37
KARGO BEDAVA
500 TL. Üzerinde
Siparişlerinizde Geçerlidir.
Copyright 2001 Powered by Ogmform.com All Rights Reserved.  Design by  OgmformLitros Yolu 2. Matbaacılar Sitesi
6. Kat B Blok 4 NB 8 TOPKAPI / İST
e-mail :  info@ogmform.com
Skeype: ogmform_grafik@hotmail.com
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Tel: +90 212 544 93 00
Fax: +90 212 674 89 37